Ali Koç, TFF Seçimiyle İlgili Açıklama Yapıyor

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, açıklamalarda bulunuyor. İşte Ali Koç’un açıklamaları:

“Bugün bu toplantının sonunda buradan ayrılırken olağanüstü bir kişiyle muhatap olduğumuzu, milyonların maç skorlarına göre bütün hayatını etkileyen futbol sektörünün nasıl son derece garip, kindar ve günü kurtarmak için yalan söyleyen bir insanın elinde olduğunu anlatacağız. Riyad’da ihaleyi bize çıkardılar, yine aynısını yapıyorlar. Onlar siyaseti karıştırdıkları için ben de yapmak zorundayım.”

“ZAMAN KAZANMAK İÇİN 18 TEMMUZ TARİHİ VERİLDİ”

“Zaman kazanmak için 18 Temmuz tarihi verildi. Bazı kulüpler yanlarına çekilerek ‘Beni de mağdur etmeyin, aday olmayacağım’ dediği için ve bazı kulüplerimizin samimi şekilde inandığını, bazı kulüplerimizin de rekabette kendilerine avantaj sağlamak için nasıl zig-zag çizdiklerini anlatacağım.”

“KİŞİLERE VE KURUMLARA ÖZEL DÜZENLEMELERE GİDİLDİ”

“Sayın Başkan, çok sıkıntılı olan müesseseyi daha sıkıntılı hale getirdi. Hakemlik yaz – boz tahtası haline geldi. 21 ayda hakemlik müessesesinde ne kadar çok şey denendiği ve vazgeçildiği yazılıyor. Kişilere ve kurumlara göre özel düzenlemelere gidildi. Son derece kindar bir başkanımız var. Sayın Ahmet Nur Çebi ile girdiği polemik sonrasında, olayı tamamen kişiselleştirip Beşiktaş’a gösterdiği muamele…”

“GALATASARAY İLE ARASINDA GARİP BİR İLİŞKİ VAR”

“Galatasaray ile arasında garip bir ilişkileri var. Sayın Ahmet İbanoğlu’na şahsıma davada açması için telkinde bulundu. Asıl çarpıcı olan Karagümrük maçı. Orada Fenerbahçe lehine, Karagümrük aleyhine net bir hakem hatası oldu. Malum camia da bu konuda yaygarayı kopardı. Başkan da büyük bir hışımla TFF’ye girip ‘Beni camiamla karşı karşıya mı getirmeye çalışıyorlar?’ diye konuşuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir